Hemen Keşfedin

Hem İstanbul’un içinde, hem de İstanbul’un kalabalığından uzak yemyeşil bir yaşam düşlediniz mi hiç? İşte İstanbul’un elit yerleşim alanı Kemerburgaz’ın en önemli noktası Zümrüt Sokak’ta, yüksek standartlarla inşa edilen Arium, size ayrıcalıklarla dolu bu yaşamı vaat ediyor.

3. Havalimanının yakınında ve yeni yapılacak metronun hemen yanı başında bulunan Arium, benzersiz lokasyonu ile İstanbul’un tam kalbinde yer alıyor.

3. Havalimanına 19 km

Kemerburgaz Metro Hattına 800mZorlu AVM’ye 2 metro durağı uzaklıkta.

FSM Köprüsüne 20 km

Bahçeköy Ormanına 1.2 km

Sizi Arayalım

Arium’da yaşamınız yeniden başlayacak. Yemyeşil bir doğa, ayrıcalıklı yaşam alanları, konforlu tesisler Arium’da sizleri bekliyor. Sağlığınız, huzurunuz, güvenliğiniz ve mutluluğunuz için arkanıza yaslanın ve Arium’un tadını çıkarmaya başlayın.

  • İÇ & DIŞ TASARIM
  • TİCARİ ALANLAR
  • SOSYAL ALANLAR
İÇ & DIŞ TASARIM
TİCARİ ALANLAR
SOSYAL ALANLAR

Hayatı gerçek hayallerle saran ve her detayda mükemmelliği yaşatan Arium, dünyanın saygı duyduğu, eşsiz lüks tasarımları ile fark yaratan İtalyan devi Visionnaire ile gerçekleştirdiği ortaklık ile evinizde benzersiz dokunuşlar sunuyor. Ayrıca dileyen Arium sakini, Visionnaire’in onlar için özel tasarladığı kreasyonlara çok özel avantajlarla sahip olabiliecek.

Sevdiklerinizle birlikte olunca her şey çok daha güzel olur. Onların varlığı hayata anlam katar. Bu nedenle benzersiz Arium yaşamı, ferah iç mekanları ve ayrıcalıklı mimarisi ile sizi ve sevdiklerinizi ayrıcalığın standart olduğu bir hayata davet ediyor. 112 Residence dairesinden oluşan Arium Residence Kemerburgaz’da, hayat bir başka yaşanacak.

2000 m2’ye sahip ticari alanları ile Arium, iş’te gelecek burada dedirtiyor.

Çevredeki tek ticari alan olarak dikkat çeken ve her türlü işletmeye cevap verebilecek büyüklükte tasarlanan Arium ticari birimleri, Kemerburgaz’ın en seçkin noktası Zümrüt Sokak’ta, kazançlı bir iş yapmak isteyen yeni sahiplerini bekliyor.

Arium’un benzersiz Spası ve Türk hamamı, sizi yeniden doğmuş gibi hissedeceğiniz eşsiz bir yolculuğa çıkartacak. Günün tüm stresini burada bırakacak ve yeni güne yenilenmiş olarak başlayacaksınız.

Adrenalin, tutku ve siz... Spor vazgeçilmeziniz ise, Arium yaşamı tam size göre. Arium’da yer alan eksiksiz spor salonu size sporun büyüsünü sunacak. Her anınız sporun rekabetçi ruhuyla dolarken, sağlıklı bir yaşam da hayatınızın değişmeyen parçası olacak.

Çünkü onlar daima özeldir. Arium yaşamı, her anlarını dolu dolu geçirecekleri özel hobi odalarıyla, kadınlara hem keyif dolu anlar yaşatacak hem de yepyeni dostlukların kapılarını açacak. Kadınlar, Arium’da kendilerini yeniden keşfedecek.

Yoğun bir günün ardından biraz stres atmak ne kadar iyi gelirdi değil mi? Arium’da beyler evlerinden uzaklaşmadan, diledikleri pek çok faaliyeti özel hobi odalarında gerçekleştirebilecek ve dostlarıyla keyif dolu anlar geçirecekler. Arium yaşamı beylerin de vazgeçilmezi olacak.

Zümrüt Mükemmelliğini yakından tanımak ve ışıltısını gözlerinizle görmek istiyorsanız, çok özel Arium ziyaretiniz için size ulaşalım.

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamında Arium Kemerburgaz Residence, RMA Group, iştirakleri ve ticari iş ortakları kanalıyla iletilecek her türlü ticari elektronik iletiye açıkça muvafakat ederim. Ticari elektronik iletinin içeriğinin ve gönderiye ilişkin diğer kayıtların gerektiğinde T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.
Üzgünüz, bir hata oluştu. Mesajınız iletilemedi!

© 2018 ARIUM.COM.TR, TÜM HAKLARI SAKLIDIR. ZÜMRÜT SK. NO:11 KEMERBURGAZ / İSTANBUL

Arium Residence Kemerburgaz bir RMA GROUP girişimidir